%% WYPRZEDAŻ %%

-10% NA WYBRANE PRODUKTY Z KODEM: WYPRZEDAZNILS10

MARKI NILS ORAZ NILS EXTREME 

Obciążenia, ciężary, talerze do sztangi

TBR PROFI SET ( 8 PCS-10,15,20,25) ZESTAW TALERZY OLIMPIJSKICH BUMPER HMS TBR PROFI SET ( 8 PCS-10,15,20,25) ZESTAW TALERZY OLIMPIJSKICH BUMPER HMS
Producent: HMS
Cena: 4 464,05 zł 4 599,00 zł
-3%
sztuka
zobacz więcej
  • promocja
ZESTAW TALERZY OLIMPIJSKICH HMS CBRS SET 01 (10 SZT) ZESTAW TALERZY OLIMPIJSKICH HMS CBRS SET 01 (10 SZT)
Producent: HMS
Cena: 569,05 zł 629,00 zł
-10%
komplet
zobacz więcej
  • promocja
WBF25 BLACK WOREK TRENINGOWY 25 KG HMS WBF25 BLACK WOREK TRENINGOWY 25 KG HMS
Producent: HMS
Cena: 269,00 zł
sztuka
zobacz więcej
WBF15 WOREK TRENINGOWY 15 KG HMS WBF15 WOREK TRENINGOWY 15 KG HMS
Producent: HMS
Cena: 209,00 zł
sztuka
zobacz więcej
WBF10 WOREK TRENINGOWY 10 KG HMS WBF10 WOREK TRENINGOWY 10 KG HMS
Producent: HMS
Cena: 199,00 zł
sztuka
zobacz więcej
WBF05 WOREK TRENINGOWY 5 KG HMS WBF05 WOREK TRENINGOWY 5 KG HMS
Producent: HMS
Cena: 159,00 zł
sztuka
zobacz więcej
WDC05 POWER BAG 5 KG HMS WDC05 POWER BAG 5 KG HMS
Producent: HMS
Cena: 139,00 zł
sztuka
zobacz więcej
KAMIZELKA TRENINGOWA Z OBCIĄŻENIEM 5 KG KTO05  HMS KAMIZELKA TRENINGOWA Z OBCIĄŻENIEM 5 KG KTO05 HMS
Producent: HMS
Cena: 113,05 zł 119,00 zł
-5%
sztuka
zobacz więcej
  • promocja
WDC20 POWER BAG 20 KG HMS WDC20 POWER BAG 20 KG HMS
Producent: HMS
Cena: 229,00 zł
sztuka
zobacz więcej
WDC15 POWER BAG 15 KG HMS WDC15 POWER BAG 15 KG HMS
Producent: HMS
Cena: 189,00 zł
sztuka
zobacz więcej
WDC10 POWER BAG 10 KG HMS WDC10 POWER BAG 10 KG HMS
Producent: HMS
Cena: 169,00 zł
sztuka
zobacz więcej
THM TALERZ HAMMERTONE HMS THM TALERZ HAMMERTONE HMS
Producent: HMS
Cena: 19,00 zł
zobacz więcej
TALERZ CZARNY TCZ HMS TALERZ CZARNY TCZ HMS
Producent: HMS
Cena: 19,00 zł
zobacz więcej

Ciężary do sztangi

Specjalistyczne obciążenie do sztangi w ofercie sklepu 2sport

Ciężary do sztangi stanowią jeden z najlepszych narzędzi do tego, aby poprawić swój wygląd oraz wydolność organizmu, a także zredukować ilość tkanki tłuszczowej i zwiększyć masę mięśniową. Co niezwykle istotne w tych szczególnych czasach, przy ich wykorzystaniu cały proces może odbywać się w zaciszu własnego domu i być przy tym równie efektywny co na siłowni, o ile tylko wyposażysz się w odpowiednio zróżnicowane obciążenie do sztangi. Kluczem do uzyskania progresu jest bowiem stopniowe zwiększanie poziomu trudności ćwiczeń, a tym samym stawianie przed sobą coraz trudniejszych i bardziej wysiłkowych wyzwań.

W związku z tym, w ramach poniższej oferty oddajemy do Twojej dyspozycji profesjonalne ciężary do sztangi występujące w wielu niejednolitych wariantach. Wśród nich odnajdziesz zarówno klasyczne żeliwne obciążenia o maksymalnie uproszczonej konstrukcji, jak i talerze do sztangi wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, powleczone grubą warstwą wytrzymałej gumy. Zakres wagowy oferowanych produktów mieści się w przedziale od 5 do 25 kg, co pozwala na swobodny dobór wymaganych obciążeń.

Dodatkowo oprócz samych ciężarów do sztangi w niniejszej kategorii asortymentowej odnajdziesz również kamizelki treningowe z obciążeniem wynoszącym od 16 do 30 kg, power bagi, a także opony do ćwiczeń o wadze z zakresu 40-80 kg. Dzięki temu, kompletując swoje wyposażenie niezbędne w ramach podejmowanych przez Ciebie aktywności fizycznych, będziesz w stanie zaplanować treningi w sposób różnorodny i przekładający się finalnie na Twój dynamiczny progres.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

Wysokiej jakości talerze do sztangi od renomowanych producentów

Zarówno samo obciążenie do sztangi, jak i wszystkie wspomniane wcześniej akcesoria pozyskujemy od znanych i powszechnie cenionych dostawców, z których kluczowym dla nas jest poważana w obrębie niemal całego globu marka HMS, z uwzględnieniem również przynależnej do niej serii HMS Premium. Wyroby sygnowane jej logo odznaczają się wieloletnią niezawodnością działania, wykorzystaniem na etapie produkcji doskonałych gatunkowo materiałów, a także optymalnym stosunkiem ceny do uzyskiwanej w zamian jakości.

Jeśli chodzi o ciężary do sztangi HMS, dobrym przykładem wspomnianej jakości mogą być chociażby talerze z linii CBR. Spośród ich najistotniejszych atutów wyszczególnić należy przede wszystkim perfekcyjnie wykonany odlew, niezwykle estetyczny wygląd, a także specjalistycznie opracowany profil, który efektywnie przeciwdziała kręceniu się obciążenia po jego założeniu na gryf. Efekt stabilnego utrzymywania pozycji przez talerz wzmacniany jest dodatkowo za sprawą precyzyjnie wykończonej tulei ze stali nierdzewnej. Ta sama tuleja sprawia również, że opisywane obciążenie do sztangi łatwo jest z niej zdjąć oraz na nią nałożyć.

Ponadto każdy talerz do sztangi z linii CBR HMS pokryty jest grubą gumą o starannie dobranym składzie surowcowym, dzięki któremu możliwa jest doskonała absorpcja uderzeń, a co za tym idzie istotnie zmniejszone ryzyko uszkodzenia podłoża, nawet wówczas, gdy upuścisz maksymalny rozmiar talerza z dużej wysokości. Jeśli chodzi o wytrzymałość ciężarów, te z naszej kolekcji, w zależności od konkretnego wariantu wagowego, osiągają w skali Shore’a od 75 do aż 96 punktów, co czyni z nich jedne z najtrwalszych talerzy dostępnych na rynku.

Oprócz zalet wymienionych wcześniej, w przypadku obciążeń do sztangi CBR na uwagę zasługuje także precyzyjna kalibracja wymiarowa oraz wagowa – zgodnie z wymogami producenta dopuszczalny margines błędu w tym zakresie może wynieść maksymalnie +0,5/ -0,5 %. Dodatkowo wszystkie dyski z tej linii mają przyporządkowaną adekwatną do wagi kolorystykę (zgodną z wymogami technicznymi Międzynarodowego Związku Podnoszenia Ciężarów), co istotnie ułatwia i przyspiesza zorientowanie się w założonym na sztangę obciążeniu.

Jeśli zainteresowały Cię pozostałe cechy, którymi odznaczają się te lub inne talerze do sztangi z naszej oferty, gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na ich temat. Jednocześnie zapraszamy również do kontaktu z naszym personelem, jeśli z Twojej strony pojawią się jakieś pytania lub chęć uzyskania pomocy.

 

 

 

 

 

To nas wyróżnia

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa kurierska od 150zł Darmowa dostawa do Paczkomatu od 100zł

*nie dotyczy produktów w przedsprzedaży

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Wysyłamy Państwa zamówienie w 24h

Zwroty

Wygodne Zwroty

Możesz zwrócić swoje zakupy do 30 dni w łatwy i wygodny sposób z Wygodne Zwroty

Serwis

Serwis

Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

PAYPO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper.pl