Opcje przeglądania
M6993 ROWER MAGNETYCZNY HMS PREMIUM M6993 ROWER MAGNETYCZNY HMS PREMIUM
Producent: HMS PREMIUM
Cena: 1 535,00 zł
sztuka
zobacz więcej
  • nowość
M6995 ROWER MAGNETYCZNY HMS M6995 ROWER MAGNETYCZNY HMS
Producent: HMS
Cena: 1 395,00 zł
sztuka
zobacz więcej
  • nowość
M0410-i ROWER MAGNETYCZNY (6 KG) HMS M0410-i ROWER MAGNETYCZNY (6 KG) HMS
Producent: HMS
Cena: 1 249,00 zł
sztuka
zobacz więcej
M1844-i ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM M1844-i ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM
Producent: HMS
Cena: 2 975,00 zł
sztuka
zobacz więcej
M6152 ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM M6152 ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM
Producent: HMS
Cena: 2 450,00 zł
sztuka
zobacz więcej
SW7150 ROWER SPININGOWY 20KG HMS SW7150 ROWER SPININGOWY 20KG HMS
Producent: HMS
Cena: 2 665,00 zł
sztuka
zobacz więcej
SW8902N ROWER SPINNINGOWY HMS SW8902N ROWER SPINNINGOWY HMS
Producent: HMS
Cena: 1 650,00 zł
sztuka
zobacz więcej

Rowery treningowe, magnetyczne

Zaawansowane technologicznie rowery magnetyczne do ćwiczeń

Proponowane przez nas urządzenia działają na zasadzie wytwarzania pola magnetycznego poprzez specjalnie zaprojektowany w tym celu hamulec. To właśnie odróżnia je od standardowych rowerów mechanicznych. W praktyce daje to użytkownikom dużo większą precyzję w ustawianiu parametrów. Duża liczba ustawień przekłada się bezpośrednio na lepszą jakość ćwiczeń, które można wykonać na rowerze treningowym magnetycznym. W związku z tym urządzenie polecane jest przede wszystkim osobom wymagającym bardziej intensywnych treningów.

Na korzyść magnetycznych rowerów przemawia też cichy tryb pracy, co umożliwia ich stosowanie o każdej porze dnia i nocy – nawet w mniejszych mieszkaniach. Poza tym rowery magnetyczne różnią się między sobą funkcjonalnością i dodatkowym wyposażeniem, dzięki czemu każdy może znaleźć model ściśle dostosowany do wymagań.

 

Czytaj więcej

Rowery treningowe magnetyczne od uznanych producentów

Na nasz asortyment składają się treningowe rowery marki HMS (w tym wersje premium) oraz One Fitness. Ich urządzenia są znane na całym świecie ze względu na dużą wytrzymałość i szeroką funkcjonalność. Rowery magnetyczne uznanych marek mogą posłużyć przede wszystkim do treningów cardio o zróżnicowanych parametrach.

Wartym uwagi atutem jest też niezwykle prosta obsługa. Wbudowane wyświetlacze mają wystarczająco duży rozmiar, aby tekst pozostawał czytelny. Panel sterowania nie należy do skomplikowanych, wobec czego można szybko ustawić pożądane parametry w trakcie tej samej sesji ćwiczeń. Na dodatek rowery treningowe magnetyczne zbierają i zapisują dane dotyczące treningów (jak np. liczba przebytych kilometrów czy prędkość biegu), co umożliwia śledzenie swoich postępów oraz zaplanowanie przyszłych aktywności.

Chociaż magnetyczne modele są nieznacznie droższe od mechanicznych, to nadrabiają wyposażeniem i opcjami dostosowania. Z przyjemnością pomożemy w wyborze najlepiej odpowiadającego potrzebom modelu roweru magnetycznego. Wystarczy w tym celu napisać do nas maila albo zadzwonić.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl