Opcje przeglądania

Elektrostymulatory mięśni są idealnym uzupełnieniem klasycznego treningu, pomagając w budowaniu siły i wytrzymałości mięśni. Jednocześnie uśmierzają ból i sprawdzają się w procesie rehabilitacji. Elektrostymulator jest urządzeniem, które poprzez wyemitowany impuls elektryczny powoduje kurczenie i rozkurczanie się mięśni. Impuls w elektrostymulatorze pochodzi z elektrody umieszczonej w nakładce, która jest zakładana podczas treningu. Wysyłane impulsy docierają do najgłębiej usytuowanych włókien mięśniowych, co zwiększa poprawę ich kondycji i gwarantuje efekty znacznie szybciej niż klasyczny trening. Nasz sklep sportowy oferuje szeroki wybór elektrostymulatorów sportowych na brzuch, pośladki i inne partie ciała w atrakcyjnych cenach.

Elektrostymulatory mięśni - poprawa samopoczucia i efektów treningowych

Elektrostymulator pobudza mięśnie do działania i jest wykorzystywany  najczęściej jako wspomaganie treningu, w celu przyspieszenia efektów treningowych. Jeśli zatem chcesz wyrzeźbić swoje mięśnie i poprawić sylwetkę, elektrostymulatory sportowe pomogą Ci w ćwiczeniu poszczególnych partii ciała. Jak działa elektrostymulator?

Przepuszczając fale magnetyczne przez Twoje ciało, elektrostymulatory powodują kurczenie i rozkurczanie się mięśni. Wysyłane impulsy docierają do najgłębiej usytuowanych włókien mięśniowych, co zwiększa poprawę ich kondycji i gwarantuje efekty znacznie szybciej niż klasyczny trening.

Elektrostymulatory posiadają kilka trybów pracy i poziomów intensywności. Dzięki temu idealnie dopasujesz trening do swoich potrzeb i stopnia zaawansowania. Możesz używać elektrostymulatora zarówno w trakcie treningu, jak i podczas wykonywania czynności dnia codziennego. Dodatkową korzyścią wynikającą ze stosowania elektrostymulatorów mięśni jest fakt, że nie obciążają one stawów - możesz zatem wzmacniać ciało bez ryzyka kontuzji.

W 2sport polecamy również sprzęt fitness różnego rodzaju i przeznaczenia - w naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Gwarantujemy wysoką jakość sprzętu, szybką dostawę oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

To nas wyróżnia

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa kurierska od 150zł Darmowa dostawa do Paczkomatu od 100zł

*nie dotyczy produktów w przedsprzedaży

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Wysyłamy Państwa zamówienie w 24h

Zwroty

Wygodne Zwroty

Możesz zwrócić swoje zakupy do 30 dni w łatwy i wygodny sposób z Wygodne Zwroty

Serwis

Serwis

Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

PAYPO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper.pl